Dodany: 2013-08-23 14:06:33

 

Jakie obowiązki należą do obsługi cateringowejPrzy rezerwacji usług firmy catering Opole najczęściej myślimy wyłącznie o zamawiani jedzenia. Wybieramy menu i czekamy na dowóz posiłków licząc na ładne podanie. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, na co możemy liczyć ze stronny firmy cateringowej.

 

Obecnie takie przedsiębiorstwa oferują pełną obsługę imprez. Bez względna to, jaki impreza ma charakter, możemy liczyć na odpowiednią oprawę. Catering Opole, oprócz przygotowania posiłków i dowóz w wyznaczone miejsce oferuj też całkowite przygotowanie wydarzenia – od podstaw. Wystarczy, że wejdziemy na stronę firmy i wypełnimy odpowiedni formularz. Możemy wybrać lokalizację, datę i miejsce wydarzenia. Wybrać standard oraz formę, czyli przykład bankiet na stojąco. Wybieramy rodzaj kuchni, jaką preferujemy, jak chińska czy wietnamska, a catering Opole przygotowuje dania, które jej odpowiadają.

 

Możliwe jest też skorzystanie z dodatkowego serwisu – fotografa, ochrony, a nawet tłumacza i serwisu sprzątającego. Firma catering Opole jest też w stanie zagwarantować hale namiotowe, nagłośnienie, stoły i krzesła czy multimedia. Wystarczy jeden telefon.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie obowiązki należą do obsługi cateringowej
Nick: