Dodany: 2013-08-23 13:35:50

 

Czym są szwedzkie stołyZdarza nam się przyjmować gości na garden party, imprezach urodzinowych czy spotkaniach integracyjnych. Często mamy niewielką przestrzeń do zagospodarowania, a musimy gdzieś posadzić gości, ustawić stoły z jedzeniem i napojami. Rozwiązaniem na ten problem mogą być szwedzkie stoły, które obsłuży catering Opole.

 

Szwedzkie stoły są bardzo popularne w naszym kraju. Charakteryzuje je wygoda i oszczędność miejsca. Ne musim martwić się o sadzanie gości przy stole, rozstawianie zastawy i przystrajanie. Na stołach szwedzkich catering Opole ustawi jedzenie, a goście będą częstowali się według uznania, konsumując na stojąco. Talerze są ustawiane w jednym miejscu stołu, filiżanki i kieliszki w inny. Zazwyczaj stół dzieli się na sekcję z ciepłymi przekąskami, deserami, kawą i ciastkami oraz alkoholem. Wszystko to może przygotować dla nas catering Opole. My możemy przygotować odpowiednie stoliki, a całą resztą zajmie się wynajęta przez nas firma.

Jedynym minusem szwedzkich stołów jest to, że nie możemy podać dań, które wymagają użycia kompletu sztućców – na stojąco jest to zbyt kłopotliwe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są szwedzkie stoły
Nick: