Dodany: 2013-08-23 13:20:00
 

Jak wygląda catering na kinder partyKiedy urządzamy przyjęcie dla naszego dziecka, może spodziewać się dużej ilości gości. Będą to osoby w różnym wieku – od małych dzieci, po ich dorosłych rodziców. Ciężko wyobrazić sobie przygotowywanie posiłku dla tych wszystkich osób. Dlatego warto w tej sytuacji zamówić catering Opole.

 

Kinder party urządza się zwykle na urodziny lub z okazji Dnia Dziecka. Oznacza to, że poza zwyczajowymi ciepłymi i zimnymi przekąskami, musimy liczyć się z deserem i dodatkowymi atrakcjami. Catering Opole na pewno chętnie nam doradzi w tej sprawie. Wydarzenie, na którym obecnych jest dużo dzieci, powinno obfitować w niespodzianki. Dlatego na kinder party catering Opole przygotowuje specjalne torty oraz przekąski.

 

Tort powinien być efektowny, zawierać motyw przewodni –najlepiej pochodzący z popularnej akurat bajki, filmu lub wiążący się z hobby naszego dziecka. Chodzi o to, aby dziecko poczuło się wyróżnione. Ponadto, catering Opole proponuje desery, jak na przykład lody z dymiącą polewą czy galaretka z zatopionymi w niej postaciami z bajek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda catering na kinder party
Nick: