Dodany: 2013-08-23 13:10:13

 

Jak wygląda catering na szkoleniachSzkolenia dla pracowników nie mogą obejść się bez jedzenia. Po wielu godzinach nauki i przyswajania wiedzy, uczestnicy oczekują poczęstunku. Jeśli szkolnie trwa cały dzien albo dłużej, należy zagwarantować ciepłe, sycące posiłki. Pomoże nam w tym catering Opole.

 

W czasie szkoleń ważne, aby serwowane przekąski i posiłki były sycące i w miarę możliwości urozmaicone. Catering Opole doskonale zdaj sobie z tego sprawę. Przy zamówieniu musimy określić liczbę osób, szczególne preferencje nasze i naszych gościa, liczbe posiłków wegetariańskich no oczywiście możliwości techniczne miejsce. Nie zawsze szkolenia odbywają się w miejscach, gdzie są przygotowane stoliki do kawy albo mamy swobodny dostęp do lodówki.

 

Oczywiście catering Opole znajdzie rozwiązanie na takie niedogodności bez problemu. Trzeba pamiętać, że catering na szkoleniach nie może być przesadzony. Najważniejsza jest kawa i woda oraz jeden ciepły posiłek. Catering Opole na pewno zagwarantuje nam przygotowane odpowiedniego menu oraz dowóz w wyznaczone przez nas miejsce..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda catering na szkoleniach
Nick: