Dodany: 2012-01-04 12:45:30

 

ŻurawinaW obecnym świecie panuje sporo potraw i co się z tym ściśle wiąże także przypraw. Restauracja gdańsk to wyjątkowe miejsce pełno tam przypraw i potraw o unikalnym smaku i wyrafinowanym podejściu.

 

Żurawina to ciekawy dodatek do mięs, serów i wszelkiego rodzaju nabiałów. To jedyny w swoim rodzaju dodatek. Ściera się ją i trze po dokonaniu takiego przecieru z żurawiny otrzymujemy mus i można nim smarować do woli mięso i sery. Wiedzą to eksperci z restauracja gdańsk. Żurawina to wyjątkowy smak ma słodki smak to bardzo rzadkie połączenie dające niezwykły o wyjątkowym zarysie i nadaje nowego wymiaru i znaczy dość dużo dla wybitnych smakoszy uczęszczających do restauracja gdańsk.

 

To dobry smak i nowatorskie połączenie dające niezwykłą ulgę bo żurawina doskonale chłodzi mięso i studzi jego spieczony i tłusty smak. Żurawina ma sporo zastosowań, może być smarowana także na serach. Sery w połączeniu z żurawiną smakują znacznie gorzej niż z mięsem i nadają się w mniejszym stopniu do podawania do dań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żurawina
Nick: