Dodany: 2011-09-15 11:29:42
 

Nietypowe warzywa w kuchni Osoby, które lubią powiew nowości w swoich posiłkach jednocześnie chcą odżywiać się zdrowo, powinny przynajmniej raz na jakiś czas odwiedzić miejsce takie jak restauracja gdańsk. Może być ono bowiem źródłem pomysłów na nowe smak i niespotykane połączenia składników.

 

Restauracja gdańsk potrafi zaskoczyć swoich klientów oryginalnymi potrawami z mało znanych warzyw. Niektóre z nich można już z powodzeniem kupić w wielu sklepach więc przygotowanie ich także w domu nie będzie stanowiło problemu. I tak skorzonera, (w smaku odrobinę podobna do szparaga), świetnie nadaje się na sałatkę lub zupę a także do marynowania podobnie jak jarmuż – pochodzący z tej samej co kapusta, poważanej i rozpowszechnionej w Polsce rodziny. Odrobinę przypominające sałatę rukola i roszponka świetnie zastąpią ją w oryginalnej surówce.

 

Odwiedzając lokale gastronomiczne, takie jak restauracja gdańsk, serwujące potrawy z dodatkiem niezwykłych i mało znanych warzyw, poznać możemy cały wachlarz nietypowych smaków. War czasem wybrać się w takie miejsce by poszerzyć zwoje kulinarne horyzonty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nietypowe warzywa w kuchni
Nick: