Dodany: 2011-09-15 11:27:01
 

Nietypowe owoce w kuchniWiele lokali gastronomicznych, a wśród nich także i restauracja gdańsk pragnie zaskoczyć swych klientów czymś wyjątkowym i oryginalnym. Dobrym pomysłem mogą być potrawy przyrządzane z nietypowych i nieznanych szerzej w naszym kręgu kulturowym owoców egzotycznych.

 

Restauracja gdańsk może być prawdziwą skarbnica smaków dla osób pragnących spróbować czegoś nowego. Istnieje całe mnóstwo owoców o dziwnym dla nas wyglądzie i obco brzmiących nazwach, które wykorzystać można w kuchni, a potrawy jakie serwuje restauracja gdańsk są tego najlepszym dowodem. I tak na przykład durian o bardzo charakterystycznym i nieprzyjemnym zapachy ale niezwykłym smaku może być podawany zarówno na słodko jak i na ostro, opuncja, gujawa, liczi, karambola czy rambutan najlepiej smakują jako składnik deserów czy sałatek ze względu na słodkawy smak – można też zrobić z nich dżemy i konfitury.

 

Niezwykłe specjały podpatrzone w dobrych lokalach, takich jak restauracja gdańsk, można także przygotować w domu. Jeśli dobrze poszukamy, z pewnością wśród znajomych czy w Internecie znajdziemy ciekawe przepisy na potrawy i przetwory z owoców mało znanych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nietypowe owoce w kuchni
Nick: