Dodany: 2011-09-15 10:33:16
 

Oświetlenie w restauracjiPrzyjazna i miła atmosfera w restauracji jest niezwykle ważna. Sprawia, że klienci czują się dobrze, chcą zostać dłużej i wracają by zjeść ponownie. Osiągnąć ją można na wiele sposobów. Restauracja gdańsk użyła do tego celu takich zabiegów jak odpowiednie rozplanowanie ustawienia mebli na sali, dobranych ze smakiem dodatków dekoracyjnych i przede wszystkim oświetlenia.

 

Odpowiednie oświetlenie w restauracji jest niezwykle istotne. Restauracja gdańsk, jako dość kameralny lokal, postawiła na dyskretnie umieszczone, rozproszone punkty świetlne. Ważne jest by oświetlenie nie było zbyt rażące i męczące dla oczu. Powinno mieć miękką, najlepiej żółtawą barwę, jak najbardziej zbliżoną do naturalnego blasku słońca. Takie zabiegi nadadzą wnętrzu przytulny charakter.

 

Mimo iż oświetlenie w restauracji powinno być w miarę dyskretne, to jednak nie można posmolić by było w niej za ciemno i by goście nie do końca widzieli co jedzą. W lokalach, takich jak restauracja gdańsk, należy też zwrócić uwagę na jak najlepsze wykorzystanie światła dziennego. Jest ono najbardziej naturalne z możliwych a skorzystanie z niego pozwoli na pewne oszczędności na energii elektrycznej.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oświetlenie w restauracji
Nick: