Dodany: 2011-09-15 10:22:19
 

Rośliny w restauracjiDobry lokal gastronomiczny, do których niewątpliwie należy restauracja gdańsk, to nie tylko jedzenie. Ludzie odwiedzają miejsca oferujące posiłki, nie tylko zwabieni smakowitymi zapachami, ale również by nacieszyć oczy wystrojem – a jeśli będą się dobrze czuli we wnętrzu istnieje durze prawdopodobieństwo, że szybko do niego wrócą.

 

W zależności od rodzaju podawanego jedzenia i profilu restauracji oraz tego czy jest ona nastawiona na trendy nowoczesne czy wręcz przeciwnie, ilość i rodzaj takich elementów jak rośliny będzie się znacząco różnił. W miejscu takim jak restauracja gdańsk jest to bardzo ważne. W tradycyjnej gospodzie dobrze będą się prezentować delikatne rośliny kwiatowe (jak nasturcje czy bratki), a w knajpie meksykańskiej kaktusy i sukulenty. Źle odbierane są jednak dekoracje w postaci sztucznych roślin – mimo, iż są wygodne i łatwe w utrzymaniu, to odbierają wnętrzu przytulny charakter a wprowadzają kicz i tandetę. W porządnym lokalu, do których restauracja gdańsk niewątpliwie się zalicza, jest to nie do pomyślenia.

 

Należy też dopilnować, aby w lokalu gastronomicznym, nie umieszczać roślin trujących czy szkodliwych dla zdrowia. Trzeba bowiem zakładać, że zawitają w nasze progi także rodzice z dziećmi, a te z reguły potrafią zachowywać się nieprzewidywalnie i nikt nie jest w stanie zagwarantować, że nie zechcą doprawić sobie sałatki listkiem z doniczki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rośliny w restauracji
Nick: